Lider w sprzedaży odzieży używanej, nowej oraz outletowej !!! 

                                           

Mam na imię Agnieszka, jestem założycielką sieci sklepów z odzieżą na wagę.

Od prawie 12 lat specjalizuję się w sprzedaży markowej, najwyższej jakości odzieży używanej, nowej oraz outletowej. Pierwszy mój sklep otworzyłam w wyjątkowym dla mnie mieście – Lidzbarku Warmińskim. I tam właśnie rozpoczęła się moja przygoda z modą.

Obecnie posiadam 10 sklepów, wszystkie w województwie warmińsko-mazurskim.

Dlaczego odzież używana?

Kupno odzieży używanej to szansa na znalezienie niepowtarzalnych egzemplarzy ubrań, obuwia oraz wszelkiego rodzaju dodatków. Dodatkowo jest to opcja przyjazna środowisku.

Dla wielu moich klientów moda to nie tylko ubrania, ale także sztuka, sposób wyrażania się, a także kawałek historii. Takie osoby cieszą się najbardziej, gdy uda im się upolować w moich sklepach prawdziwe, wyjątkowe perełki.

Styl, oryginalność, niepowtarzalność, atrakcyjne ceny!

Powyższe cechy to niejedyny powód dla którego odzież z drugiej ręki jest tak lubiana przez klientów. Zwolennicy zakupów w sklepach z odzieżą używaną uważają, że jest to doskonały sposób aby ubrać się modnie, a przede wszystkim nietuzinkowo. W moich „butikach”, bo tak  nazywam moje sklepy, można znaleść niezwykłe, modne kreacje.

Jakie kryteria musi spełniać nasza „zdobycz” by można ją było nazwać vintage?

Ubranie powinno mieć conajmniej 20 lat, musi to być odzież stylizowana na konkretną epokę, często szyta na miarę. To pojedyncze, niepowtarzalne egzemplarze. 

Za vintage uznajemy zatem tylko autentyczne sztuki danego okresu, które można znaleźć właśnie w moich sklepach. 

Jaka odzież sprzedawana jest w moich sklepach ?

W sklepach sprzedawana jest głównie odzież angielska, która wyróżnia się bardzo wysoką jakością, modnymi fasonami oraz piękną kolorystyką. A przede wszystkim jest to odzież bardzo wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań aby sortowana przez nas odzież czy obuwie były zawsze czyste i nie posiadały uszkodzeń.  W sklepach klient znajdzie także wiele znanych i drogich marek w atrakcyjnych cenach, a także praktycznie cały asortyment: od odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej po odzież sportową, obuwie, dodatki, biżuterię, kosmetyki a nawet artykuły gospodarstwa domowego i inne.

„Moda to deklaracja TWOJEJ własnej wolności”

 Zapraszam serdecznie                                                                                                                     

 Agnieszka M.